Enogsis Otomasyon Makina
enogsisotomasyon@outlook.com
0364 234 54 05

Misyonumuz

Misyonumuz

MisyonumuzTarihçe

     Çorum’da kurulmuş olan firmamız, alanında deneyimli kadrosu ve yüksek makine teknolojisi ile anahtar teslimi un, yem fabrikaları İle tahıl depolama alanlarında faaliyet göstermektedir.
     Makrobot Makina faaliyet gösterdiği sektörde müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler bularak, tedarikçileri İle bütünleşen, çağdaş yönetim yaklaşımları İle hizmet ve ürün kalitesinden ve verimlilikten ödün vermeden karlı büyümeyi, yenilikçi atılımları ile bağlı bulunduğu sektörlerde pazar lideri olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

     Firmamız kurulduğu yıllardan itibaren sürekli olarak kendini yenilemiş, makine parkurunu zenginleştirmiştir. ileri teknoloji üretim standartlarında üretilen makine ve ekipmanlarda yüksek kontroller sayesinde hata payı sıfıra inmiştir

     Her yıl artarak süren teknoloji ve İnsan kaynakları yatırımı ile de önü açık bir büyüme ve gelişme sürecinde hızla ilerlemektedir. Kalite anlayışı ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile daima toplam kalite çizgisinin üzerinde, mevcut ürün/hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmek.

    Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırmak ve müşterilerimizin ürün hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamak.

- Oluşturmuş olduğumuz Kurumsal yapıyı ve Şirket Kültürünü Korumak.

- Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin